Adana Demirspor

Adana Demirspor Süper Lig Doğru

Posted by

Türkiye Futbol Federasyonu1.Lig ekiplerinden Adana Demirspor bu hafta oynayacağı İstanbulspor maçını kazanarak Süper Lig’e doğrudan çıkma hedefine odaklandı. Bu maçı kazandıktan sonra bir üst sırada bulunan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un da puan kaybetmesini bekleyecek olan ekip bunun gerçekleşmesi ile birlikte Süper Lig’in yeni ekibi olmak istiyor.

Lig’de ilk 2 sırada bulunan takımlar doğrudan Süper Lig’e çıkarken bu takımların ardından gelen 4 takım da Play-Off’ta mücadele edecek. Ligde ilk sırada bulunan Hatayspor’un ardından ikinci sırada Büyükşehir Belediye Erzurumspor bulunuyor. Adana Demirspor ise 58 puanla 3.sırada yer alıyor

İstanbulspor İlk Hedef

18 Temmuz Cumartesi günü saat 17.30’da başlayacak maç 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda oynanacak olan Adana Demirspor, İstanbulspor maçını kazanarak Erzurumspor’un maçını oynamasını bekleyecek. 

1.ligde ilk 2 sıraya girerek Süper Lig’e yükselmeyi hedefleyen Akdeniz Ekibi bunun için 2.sırada yer alan ekibin puan kaybetmesini bekleyecek. Adana ekibi için İstanbulspor maçı doğrudan geçiş bileti olarak görülüyor.

Güncel Yazılar