Adana Demirspor

Volkan Şen Adana Demirspor 1.Lige Fazla

Posted by

Türkiye Futbol federasyonu 1.Lig ekiplerinden Adana Demirspor takımında forma giyen tecrübeli oyuncu Volkan Şen son günlerdeki olayları ve gündeme dair gelişmeleri bir radyo programında değerlendirdi.

Volkan Şen bir radyo programında kendisine sorulan soruları samimiyetle cevapladı. Volkan Adana Demirspor’u seçmesinde Metin Korkmaz’ın ve Murat Sancak’ın çok büyük etkisi olduğunu söyledi. Başarılı oyuncu bu takıma gelmesini değerlendirdi. Bu transfer ile ilgili oyuncu doğru karar verdiği yorumunu ifade etti. Şen Adana Demirspor’un bu lige fazla geldiğini belirtti. Oyuncu bu sezon çok iyi bir performans gösterdiğini söyledi. Volkan Şen bu sezondan çok daha iyi dönemlerinin olduğunu ama bu sene sorumluluğunun bilincinde olduğunu ifade etti.

İlk 2’ye Girmek İstiyoruz

Adana Demirspor takımının başarılı oyuncusu Volkan Şen gündemi değerlendirdiği radyo programında 1.Lig’deki şampiyonluk yarışı hakkında da açıklamalarda bulundu. Şen bu sezonu çok iyi geçirdiklerini, başkanın ailesinden çok kendileri ile vakit geçirdiğini söyledi. Takım olarak çıkacakları 6 maçta çok iyi sonuçlara alarak sezonu ikinci sırada bitirmek istediklerini belirtti. Volkan Şen şu an şampiyonluktan başka bir şey düşünmediğini de ifade etti.

Güncel Yazılar