Adana Demirspor

Dumlupınar Play-Off Açıklaması Yaptı

Posted by

Adana Demirspor ligin son haftasında İstanbulspor ile karşılaştı. Maçı 3-0 kazanan Adana ekibi ligi 3.sırada tamamlamış oldu. İlk ikiye girip Süper Lig’e çıkamayan takımın Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar maçtan sonra açıklamalarda bulundu.

Cüneyt Dumlupınar Süper Lig’e direkt çıkamadıklarını ama amaçlarından vazgeçmediklerini söyledi. Dumlupınar yaptığı açıklamada Süper Lig’e çıkamadıklarını ama  Play-Off’tan bunu başaracaklarını ifade etti.

Kendi Evinde 3-0 Kazandı

Adana Demirspor TFF 1.Lig’in 34.ve son haftasında kendi evinde İstanbulspor’u konuk etti. Yapılan maçı 3-0 kazanan Adana Demirspor Süper Lig’e çıkma hayalini Play-Off’a erteledi.

İstanbul maçından sonra açıklamalarda bulunan Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, maçı kazandıkları için mutlu olduklarını belirtti. Teknik adam bu maç sonrasında şampiyon olarak açıklama yapmayı çok istediklerini ama olmadığını söyledi. 

Hatayspor’un ardından Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor’un üst lige çıkmasından dolayı onları tebrik eden Dumlupınar ikinci sezon 38 puan alan bir Adana Demirspor’un bulunduğunu belirtti. Teknik direktör çıktıkları son 7 maçın 6’ını da kazandıklarını sözlerine ekledi. Dumlupınar Play-Off’a çıktıklarını ve buradan Süper Lig hayallerine ulaşma istediklerini belitti.

Güncel yazılar