Adana Demirspor

Tarık Çamdal da Evde Çalışıyor

Posted by

Koronavirüs tedbirleri kapsamında liglere ara verilmesinin ardından Adana Demirspor futbolcusu Tarık Çamdal da evden çalışmalarına devam ediyor. Bir dönem Galatasaray futbol takımında da oynamış olan yıldız futbolcu fit kalmak için evinden çalışmalarına devam ediyor.

Adana Demirspor’un başarılı oyuncusu olan Çamdal’ın evdeki antrenmanında ona kızı eşlik ediyor. Kızıyla birlikte evde antrenmanlarına devam eden Tarık Çamdal; böylece kendisini lige hazırlıyor. Lige ara verilmesinin ardından Adana Demirspor’da da futbolculara ev izni verildiği biliniyor. Bu kapsamda futbolcular teknik heyetin kendilerine verdiği program çerçevesinde çalışmalarına devam ettikleri de biliniyor.

Antrenmanlarını Evinin Bahçesinde Yapıyor

Adana Demirspor takımının başarılı oyuncusu Tarık Çamdal; ara dönemde lige evinin bahçesinde yaptığı antrenmanlarla hazırlanıyor. Kızıyla birlikte antrenman yapan Çamdal; kızını omuzlarına alarak mekik çekiyor. Bir dönem itibariyle Galatasaray takımının da formasını giyen başarılı oyuncu; kendisine verilen egzersiz planına uygun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Koronavirüs nedeniyle ülkemizde tüm liglere ara verildiği için futbolcuların da çalışmalarına evlerinden devam ettikleri biliniyor. Eski Galatasaraylı futbolcu olan Tarık Çamdal da antrenmanlarına evinden devam ediyor. Eskişehirspor takımından Galatasaray takımına transfer olan Çamdal bu transferden 4 milyon 750 bin Euro ücret kazanmıştı. Yetenekli futbolcu şimdi Adana Demirspor’un formasını terletiyor.