Adana Demirspor

Adil Demirdağ Transferinde Son Dakika!

Posted by

Galatasaray’ın gelecek sezon itibariyle renklerine bağlamayı istediği Adil Demirdağ transferinde yapılacak teklifin ne kadar olacağının belli olduğu iddia edildi. Adana Demirspor futbol takımının başarılı yeteneği Adil’i renklerine bağlamak isteyen Galatasaray; transferin ayrıntılarını netleştirdi.

Adil Demirdağ’ı transfer gündemine alan Galatasaray; yetenekli futbolcu için 3 milyon TL’yi gözden çıkardığı ifade ediliyor. Fatih Terim’in de çok istediği bir futbolcu olan Adil’i bizzat Necati Ateş’in izlediği ve takıma olumlu rapor ilettiği ifade edildi. Bu kapsamda sarı kırmızılı takımın yetenekli futbolcu için kesenin ağzını açtığı da belirtildi.

Transferde Ödenecek Miktar Netleşti!

Galatasaray’ın transfer gündeminde yer alan Adil Demirdağ transferinde sona yaklaşıldığı ifade ediliyor. Bu kapsamda sarı kırmızılı kulübün de Adil için ne kadar ödeme yapacağının da netleştiği ifade ediliyor. Adana Demirspor futbol takımıyla yüksek bir performans yakalayan Adil; Galatasaray’ın transfer listesinde yer alıyor.

22 yaşındaki yetenekli oyuncuya Galatasaray takımının ödeyeceği ücretin ne kadar olacağı ise önemli bir merak konusuydu. Bu kapsamda sarı kırmızılı takımın yetenekli futbolcu için Adana Demirspor takımına 3 milyon TL bonservis ödeyebileceği de ifade ediliyor.