Adana Demirspor futbol

Adana Demirspor’da Sakatlık Haberi

Posted by

Korona virüs sürecinde liglerin ara verilmesi ve sonrasında liglerin yeninde başlayacak olması haberinden sonra futbol takımları da birer birer antrenman yapmaya başladı. Bu kapsamda antrenmanlarına başlayan Adana Demirspor futbol takımının da yoğun bir antrenman dönemine giriş yaptığı biliniyor.

Adana Demirspor’un Süper Lige çıkmak konusundaki iddialı olması, antrenman sürecini de yoğunlaştırdı. Bu kapsamda Adana Demispor takımında da bir sakatlık haberi geldi. Takımın yetenekli kalecisi Muhammed Şengezer antrenman sırasında sakatlandı. Bu sakatlık durumunun teknik heyeti üzdüğü ifade edildi.

Muhammet Şengezer’in Omzu Çıktı!

Atrenman sırasında Adana Demirspor futbol takımı kalecisi Muhammet Şengezer’in omuzu çıktığı iddia edildi. Sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda antrenman sırasında yetenekli oyuncusunun sakatlandığı bildirildi. Bu durum kulübe ait sosyal medya hesabından duyuruldu.

Kulüpten yapılan açıklamada kaleci Muhammed Şengezer’in yapılan antrenman çalışmasında omzunun çıktığı ifade edildi. Olay sonrasında kalecinin derhal hastaneye götürüldüğü de belirtildi. Öte yandan yetenekli kaleciye hem maddi hem de manevi destek olunacağı da ifade edildi.

Güncel Yazılar