Adana Demirspor taraftarları

Adana Demirspor Taraftarından Anlamlı Destek!

Posted by

Süper lige çıkma mücadelesi veren Adana Demirspor takımında tüm hazırlıklar buna göre yapıyor. Öte yandan kulüp taraftarlarının anlamlı kampanyalarına devam ettikleri ifade ediliyor. Bu kapsamda Adana Demirspor taraftarları Türk Kızılay’ına kan bağışında bulunarak anlamlı bir kampanyaya da ön ayak oldular.

Adana Demirsporlu taraftarlar geçtiğimiz gün Merkez Seyhan İlçesindeki Kızılay Kan Merkezini ziyaret ettiler. Buradaki kan merkezinde kan bağışında bulunan taraftarlar böylece önemli bir sosyal sorumluluk görevini de yerine getirmiş oldular.

Kızılaya Kan Bağışı Yaptılar

Türk Kızılayına kan bağışı yapan Adana Demirspor taraftarları, Adana Merkez Seyhan ilçesindeki Kızılay Kan Merkezine gittiler. Burada kan bağışında bulunan taraftarlar, konuya dair de önemli bir açıklamada bulundular.

Adana Demirspor takımının taraftar grubu olarak ön plana çıkan Mavi Şimşekler, Seyhan ilçesinde kan vererek, önemli bir etkinliğe imzalarını attılar. Bu destek sonrasında Kızılay Seyhan İlçe Başkanı olan Reşat Karaca da önemli açıklamalara imzasını attı. Taraftarlara teşekkür eden Karaca kan bağışının önemine de değindi.

Güncel Yazılar