Adana Demirspor

Adana Demirspor Giresun Galibiyetine Odaklandı

Posted by

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Adana Demirspor takımı ligin 30.haftasında Giresunspor’u kendi evinde ağırlayacak. Bu maç ile ilgili olarak Adana Demirspor teknik direktörü Cüneyt Dumlupınar çeşitli açıklamalarda bulundu.

Cüneyt Dumlupınar oynadıkları maçta takım ruhunu sahaya yansıtan ve maçı kazanan takım oyuncularına teşekkür etti. Dumlupınar önlerinde çok önemsedikleri Giresunspor maçının bulunduğunu ve bu maç gibi her maça da final maçı gözüyle baktıklarını belirtti.

Adana Demirspor’un Hedefi Süper Lig

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak yaptığı açıklamada en büyük destekçilerinin taraftarları olduğunu belirtti. Sancak maçların seyircisiz oynanmasından dolayı büyük bir eksiklik yaşadıklarını söyledi. Taraftarların dualarını isteyen Murat Sancak bu takımın bu sene Süper Lig’e çıkacağını ifade etti.

Başkan Sancak Osmanlıspor maçından 3 puan ile döndükleri için çok mutlu olduklarını ifade etti. Önlerinde 5 adımlarının bulunduğunu ve bu 5 adımın sonunda takımın hedefinin belli olduğunu o hedefin Süper Lig olduğunu söyledi.

Güncel Yazılar