Adana Demirspor teknik direktörü

Cüneyt Dumlupınar Kendiden Emin!

Posted by

Adana Demirspor teknik direktörü Cüneyt Dumlupınar, oldukça iddialı bir açıklama yaptı. Mavi Şimşeklerin yetenekli teknik direktörü yapmış olduğu açıklamada Adana Demirspor’un 25 yıllık lig özlemine son vereceklerini ifade etti. Takım olarak tek yürek olduklarının altını çizen teknik adam, bu sayede ligde başarılı olacaklarını da belirtti.

Bu sezon itibariyle 1. Ligde inişli ve çıkışlı bir grafik sergilediklerini ifade eden Dumlupınar, ancak şuan 4. Sırada yer aldıklarını ve Süper Lig konusunda iddialı olduklarını da belirtti. Şimdiye kadar takımının başında iki maça çıktığını ifade eden Cüneyt Dumlupınar, salgın döneminde futbolcuları hazır tutmaya çalıştıklarını ifade etti.

Sahada En İyi Şekilde Mücadele Edeceğiz!

Adana Demirspor teknik direktörü olan Cüneyt Dumlupınar, liglerin açılmasına hazır olduklarını ifade etti. Sahaya çıkaran en iyi şekilde mücadele edeceklerini ifade eden teknik adam, kalan maçları da kazanacaklarını ifade etti. Böylece Süper Lige çıkacaklarını belirten Dumlupınar, takım olarak buna hazır olduklarını da ifade etti.

Adana Demirspor takımının taraftarlarına da çağrıda bulunan Dumlupınar, 6 maçlarının kaldığını ifade etti. Bu maçları kazanmak için etkili bir mücadele ortaya koyacaklarını belirten teknik adam, bu sayede süper lige çıkacaklarını da belirtti.