Adana Demirspor

Murat Sancak’tan Yasaklara Alternatif Çözümler

Posted by

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, aldığı cezadan dolayı takımının maçlarını stadyumdan izleyemiyor. Murat Sancak buna çeşitli çözümler bulara maçları izlemeye çalışıyor.

Başkan Sancak, 10 Ekim 2019 tarihinde 421 gün hak mahrumiyeti cezası aldı. Bu cezadan dolayı stada giremeyen Başkan takımının maçlarını stadın dışından izliyor. Bu konuda açıklama yapan Başkan Sancak, cezası olsa da maçları bir şekilde izleyeceğini belirtti. Yaptığı açıklamada apartmandan, vinç üzerinden, helikopter ile veya balonla maçları izleyebileceğini belirtti.

Sancak, Çözüm Üretiyor

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak takımının kendi evindeki maçlarını stadın arkasındaki apartmandan, deplasmandaki maçlarda ise çeşitli çözümler bularak izlemeye devam ediyor.

Ligin 33.haftasında Cesar Grup Ümraniyespor takımı ile yapılan maçı Başkan Sancak stadyumun yan tarafından kiraladığı vincin üzerine çıkarak izledi. Murat Sancak’ın bulduğu çözümler konuşulmaya devam ederken Sancak sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu. Sancak yaptığı açıklamada maçları her yerden izleyebileceğini belirtti.

Güncel Yazılar