DEMİRSPOR DEPLASMANDA 3 PUAN ARAYACAK

Posted by

Süper toto birinci Lig’in 27. haftasında Adana Demirspor ekibi deplasmanda Eskişehirspor’un konu olacak. Son olarak Samet Aybaba yönetiminde sahaları çıkan Adana Demirspor ekibi bugün, 20 Mart Cumartesi günü deplasmanda Eskişehirspor yenerek üç puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

Maçı kesin bir galibiyetle kazanmak isteyen Samet aybaba ve öğrencileri maç için tüm hazırlıklarını tamamladı var. Maçın hakemi Burak Pakkan olacak. Maçı canlı olarak TRT spor ve TRT spor.com.tr üzerinden izleyebilirsiniz.

DEMİRSPOR KESİN GALİBİYET PEŞİNDE

Adana Demirspor ekibi Samet aybaba yönetiminde oynadıkları son üç maçı iki sıfır Lik skorlarla kazandı. Samet aybaba ile beraber Adana Demirspor ekibi kötü gidişata bir son vermiş oldu. Adana Demirspor ekibi aldıkları bu üç maçlık Galibiyetle tekrardan Süper Lig heyecanlarını ve Süper Lig umutlarını gündeme getirdiler.

Şu saatten sonra artık Süper lige kitlenen Adana Demirspor ekibi bu sezon lige çıkmak istiyor. Adana Demirspor ekibi şu an 48 puanla üçüncü sırada yer alıyor. Samet aybaba yönetimindeki Adana Demirspor ekibi bugün, 20 Mart cumartesi günü saat 16:00’da oynanacak olan Eskişehirspor maçını kazanarak hem yerini sağlamlaştırmak istiyor hemde ilk iki arasına girebilmek için üç puanı garantilemek istiyor.

Süper toto birinci ligin ilk yarısında Adana’da oynanan adana Demirsporlu Eskişehirspor maçının kazananı 4.01 skor ile Adana Demirspor’da. Adana Demirspor ekibi aynı üstün performans ile sahaya çıkarak rakibini yenmek ve onu izin vermemek istiyor.

Samet aybaba ve öğrencileri için hazırlıklarını tamamladılar. Maçı kazanmak için sahaya çıkacak olan Samet aybaba ve öğrencileri 90 dakikanın son saniyesine kadar sahada ter dökecekler.

MAÇI NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci ligin 27. haftasında Adana Demirspor ekibi deplasmanda Eskişehirspor’un konuğu olacak. Maç için tüm hazırlıkları tamamlayan Adana Demirspor ekibi Eskişehir’e geçti. Maç bugün, 20 Mart cumartesi günü yeni Eskişehir Stadyumu’nda oynanacak.

Maçı kesin bir galibiyetle kazanmak isteyen Samet aybaba ve öğrencileri maç için tüm hazırlıklarını tamamladı var. Maçın hakemi Burak Pakkan olacak. Maçı canlı olarak TRT spor ve TRT spor.com.tr üzerinden izleyebilirsiniz.