DEMİRSPOR 55 PUAN OLMAK İSTİYOR

Posted by

Spor Toto birinci Lig’in 29. haftasında bugün, o Nisan cumartesi günü saat 19:00’da Adana Demirspor takımı deplasmanda Akhisarspor ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı canlı olarak TRT Spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.

Adana Demirspor deplasmanda Akhisarspor’un sahasına konuk olacak. Karşılaşma Akhisarspor ev sahipliğinde Spor Toto Akhisar Stadı’nda oynanacak. Karşılaşmaya canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz. Maçın hakemlik görevi ise Alper Çetin üstlenecek.

DEMİRSPOR’DA HEDEF SÜPER LİG

Adana Demirspor’un hedefi ilk iki takımın arasına girerek direkt olarak Süper Lig vizesi almak. Şu an Süper Toto 1. Ligde dördüncü sırada 52 puanla yer alan Adana Demirspor takımının hedefi bu maçı kazanarak üç puana alman ve puanını 55’e yükseltmek. Akhisarspor karşısında tüm performansını sahaya koyacak olan Adanademirspor takımın maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Adana Demirspor takımı oynadığı son altı maçta dört galibiyet iki beraberlik elde ederek sahadan ayrıldı. Bugün de Akhisarspor karşısında kesin bir galibiyet elde etmek isteyen ve üç puan almak isteyen Adana Demirspor takımı tüm hazırlıklarını tamamladı.

Adana Demirspor Süper Toto birinci ligin ilk yarısında kendi evinde ağırladı Akhisarspor karşılaşmasını 2-0’lık bir skor ile kazanmıştı. Bugün de 10 Nisan Cumartesi günü saat 19:00’da aynı performansı ve aynı başarıyı elde etmek isteyen Adana Demirspor takımı maç için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Maçı kazanarak sahadan ayrılmak isteyen Adana Demirspor takımı Üç puanlık galibiyet için tüm hazırlıkları tamamladı ve Manisa’ya geçti. Adana Demirspor takımı bu karşılaşmayı kazanarak ilk iki takımın içine girmek için varlığını devam ettirmek istiyor. Samet Aybaba yönetimindeki Adana Demirspor bu maçı kazanarak çıkışını sürdürmeyi hedefliyor. Maç için hazırlıklar bitti ve son hazırlıklar Akhisarspor’un sahasında yapılacak.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 29. haftasında bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 19:00’da Akhisarspor ve Adana Demirspor karşı karşıya gelecek. Adana Demirspor deplasmanda Akhisarspor’un sahasına konuk olacak. Karşılaşma Akhisarspor ev sahipliğinde Spor Toto Akhisar Stadı’nda oynanacak. Karşılaşmaya canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz. Maçın hakemlik görevi ise Alper Çetin üstlenecek.