Demirspor camiasında hakem isyanı

Bursa Deplasmanında Kaybeden Demirspor Camiasında Hakem İsyanı

Posted by

TFF 1. Lig’de son haftaların iddialı ekiplerinden olan Adana Demirspor 6 hafta sonra Bursaspor deplasmından eli boş döndü. 6 hafta sonra yenilgi alan Adana Demirspor’da karşılaşma sonrasında hakeme büyük tepki vardı. Taraftarlar başta olmak üzere Teknik heyet de hakeme sert eleştirilerde bulundu. Adana Demirspor camiasında hakem isyanı verilen demeçlere de yansıdı. Karşılaşmada 5 Adana Demirspor’lu oyuncuya sarı kart gösteren hakem eleştirilerin odağına oturdu.

Adil Demirbağ: Size İnat Şampiyon Olacağız

Adana Demirspor’da savunma oyuncusu Adil Demirbağ karşılaşma sonrasında sosyal medya hesabından sert eleştirilerde bulundu. Adana Demispor’lu oyuncu Selezniov’un ayağına bastığı pozisyonun görüntülerini yayınlarken verilen sarı kart kararının çok hafif olduğu için isyan etti ve ”Size inat şampiyon biz olacağız.” dedi.

Taraftarlar Karşılaşma Sonrasında Sert Paylaşımlarda Bulundu

Demirspor taraftarları karşılaşma sonrasında hakem Koray Gençerler maçı katletti, bu kadarına pes artık, hakem çok kötüydü gibi eleştirilerde bulundu. Taraftarların maç içinde de tezahüratları ile hakeme sert çıkışları olmuştu. Adana Demirspor camiasında hakem isyanı maç sonunda kulüp yetkilileri tarafından da dile getirildi.