Adana Demirspor Bursaspor Mağlubiyetini Unutturmak İstiyor

Adana Demirspor Bursaspor Mağlubiyetini Unutturmak İstiyor

Posted by

TFF 1.Ligin 22. haftasında Bursaspor ile deplasmanda karşılaşan Adana Demirspor maçtan 2-1 mağlup ayrılmıştı. Adana Demirspor Bursaspor mağlubiyetini unutturmak için cumartesi günü sahasında karşılaşacağı Altınordu maçından 3 puanla ayrılmak istiyor. Adana Demirspor 22 hafta sonunda TFF 1. Ligde topladığı 34 puanla 4. sırada bulunuyor.

Tütüneker: Tek Hedefimiz 3 Puan

Bursaspor karşısında ilk yarı iyi oynamadıklarını kabul eden ve ikinci yarı maçı çevirmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Adana Demirspor teknik direktörü Uğur Tütüneker bu maçı unuttuklarını ve Altınordu karşılaşmasına odaklandıklarını belirtti. Bu hafta evlerinde oynayacakları Altınordu karşılaşmasından 3 puanla ayrılarak ilk 2 sıra için tekrar bir galibiyet serisi başlatacaklarını söyleyen Uğur Tütüneker lige direk çıkmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Taraftarımız Süper Lig Taraftarı

Adana Demirspor taraftarının her maçta her yerde zaman mekan farketmeksizn takımını desteklediğini söyleyen Tütüneker taraftarlarının süper lig taraftarı olduğunu ve lige yükselerek bunu tescilleyeceklerini söyledi.Futbolcular Adana Demirspor Bursaspor karşılaşmasında taraftarlarının 90 dakika boyunca susmadıklarını aynı performansı Altınordu maçında beklediklerini söylediler.