Adana Demirspor

Adana Demirspor’Geçmiş Olsun Dedi

Posted by

Ülkemizde Koronavirüs salgını tehdidi sonrasında ligler de ertelenmiştir. Liglerin ertelenmesi sonrasında ülkemizin önemli teknik direktörlerinden birisi Olan Fatih Terim’de de Koronavirüs çıktı. Galatasaray takımının teknik direktörü olan Fatih Terim’in Koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrasında Adana Demirspor da geçmiş olsun mesajı yayınladı!

Türkiye Futbol Federasyonunun Spor Bakanlığıyla ortaklaşa almış olduğu karar neticesinde Türkiye’de ligler ertelenmişti. Kovid – 19 testi yapılan Fatih Terim’in testinin pozitif çıkması, spor dünyasında üzüntüyle karşılandı. Adana Demirspor’da Fatih Terim’den dolayı üzüntülerini paylaştı.

Mavi Lacivertliler Üzgün

Bir zamanlar Adana Demirspor forması da giymiş olan Fatih Terim’in Koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrasında Adana temsilcisi bir mesaj yayınladı. Fatih Terim’e acil şifalar dileyen Mavi lacivertliler; onun en kısa sürede sağlığına kavuşması temennisinde de bulundu.

Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta liglerin ertelenmesinden sonra pek çok sporcuya Koronavirüs testi yapılmıştı. Kendisine test yapılan Fatih Terim’de Koronavirüs testinin pozitif çıkması; spor kamuoyunda üzüntüyle karşılanmıştı.