Adana Demirspor

Adana Demirspor’da Hedef Süper Lig

Posted by

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Adana Demirspor teknik direktörü Cüneyt Dumlupınar çeyrek asırdır hasret oldukları Süper Lig’e çıkma özlemini bitirmek istediklerini ifade etti.

Adana Ekibi Süper Lig’de en son 1994-1995 sezonunda mücadele etmişti. Teknik direktör Dumlupınar yaptığı açıklamada Giresunspor ile yapacakları maça hazırlıklarının devam ettiğini belirtti.

Dumlupınar Osmanlıspor maçının kazandıkları için çok mutlu olduklarını belirtti. Çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten teknik adam Başkan Murat Sancak sayesinde tek kamp yapan ekip olduklarını söyledi. Dumlupınar, Osmanlı maçında 10 kişi kalmalarına rağmen çok iyi mücadele ettiklerini ve maçı kazandıklarını belirtti.

Süper Lige Çıkmak İçin Çalışıyoruz

Osmanlıspor maçının hemen ardından antrenmanlarına başlayarak Giresunspor maçına hazırlandıklarını ifade eden Adana Demirspor teknik direktör Cüneyt Dumlupınar bu maçı önemsediklerini söyledi.

Giresunspor maçının kendileri için final niteliğinde olduğunu ve önlerindeki bu maçı kazanabilmek için çalışmalarını yaptıklarını söyledi. Bu maçı kazanarak yollarına devam edeceklerini belirten teknik sorumlu bu şehrin insanının bir hasretinin bulunduğunu ve Süper Lige çıkmak için çalışacaklarını söyledi.

Güncel yazılar