Mehmet-Akyuz-Adana-Demirspor-Transferi

Adana Demirspor’a Mehmet Akyüz Transferi

Posted by

Denizlispor takımında uzun süre mücadele eden ve adını golcü olarak duyurmayı başaran genç futbolcu Mehmet Akyüz Adana Demirspor takımına transfer edildi. Henüz 34 yaşında olan genç futbolcu yaptığı hamleler ile adından söz ettiren ve başarılı bir futbolcu olduğunu kanıtlayan karşılaşmalara imza attı. Adana Demirspor takımına transfer edilmesi için resmen sözleşmeyi imzalayarak takıma dahil oldu. Yıldız futbolcunun attığı goller ile yeni takımında da başarılara imza atarak, takımı yükseltmesi bekleniyor. Takımın teknik direktörü ve başkanı tarafından da oldukça büyük bir istek ile yapılan transfer herkesi sevindirdi. Takımın taraftarları da bu transferin yerinde bir karar olduğunu düşünmesi ve onaylaması başarılı işlere atılacak adımların iyi bir habercisi denilebilir. İşte Mehmet Akyüz(https://tr.wikipedia.org/wiki/Mehmet_Aky%C3%BCz) transfer haberi ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Mehmet Akyüz Transfer İmzası Antalya’da Atıldı

Denizlispor’dan kadro dışında bırakılan genç yıldız futbolcu Mehmet Akyüz geçtiğimiz günlerde Antalya’da takım başkanı olan Murat Sancak eşliğinde resmi transfer imzasını atarak Adana Demirspor’a transfer oldu. Tff 1. Lig ekipleri arasında yer alan Adana Demirspor’da büyük başarılara imza atması beklenen Mehmet Akyüz için beklentiler şimdiden oldukça yüksek görünüyor. Transfere ilişkin konuşma yapan yıldız oyuncu bu durumdan son derece memnun ve mutlu olduğunu dile getirirken, yeni takımı ile beraber başarılı işlere imza atacağından emin olduğunu da dile getirdi.

Denizlispor Mehmet Akyüz Veda Paylaşımı

Mehmet Akyüz’ün artık eski takımı olan Denizlispor(https://www.denizlispor.org.tr/) yıldız futbolcuyu sosyal medyada yaptığı güzel paylaşım ile uğurladı. Futbolcularından memnun kaldıklarını ve iyi işler çıkardığını dile getiren Denizlispor‘un şu paylaşım ile Akyüz’e veda etmesi sevindirdi; ‘’Bu şehrin büyük takımına kattığın değer ve verdiğin kaliteli hizmet için sana çok teşekkür ederiz. Yolun açık ve başarılarla dolu olsun Mehmet Akyüz’’ dedi. Genç yıldızın ilk karşılaşmada sahalarda mavi-lacivert formasını giyerek muhteşem gollerine devam etmesi bekleniyor. Takıma değer katacağı düşünülen futbolcu için gerekli tüm işlemlerin artık tamamlandığı ve resmi olarak da Adana Demirspor‘un kadrosuna dahil olduğuna dair vurgu yapıldı.

Bu haber https://www.demir-spor.com/ resmi fan sayfasına aittir.