Adana Demirspor

Adana Demirspor Zafere Hazır

Posted by

Süper Lig takımlarından Adana Demirspor oyuncularından Volkan Şen ve Erkan Zengin takımla ve liglerin başlaması ile ilgili açıklamalarda bulundular.

Oyunculardan Volkan yaptığı açıklamada Bursa’da şampiyon oldukları dönemde yaşadıkları güzel havayı burada yaşadıklarını söyledi. Bir diğer oyuncu Erkan Zengin ise yaptığı açıklamada takım olarak motivasyonlarının çok iyi olduğunu belirtti.

Başkanımız Bizi Çok İyi Motive Ediyor

TFF 1.Lig’de 45 puan ile 4.sırada yer alan Adana Demirspor oyuncuları yakalamak istedikleri şampiyonluk hakkında konuştular. Volkan Şen yaptığı açıklamada başkan Murat Sancak’ın takım oyuncularını çok iyi motive ettiğini, burada hem performans olarak hem de futbol olarak çok mutlu olduğunu söyledi.

Oyunculardan Erken Zengin ise yaptığı açıklamada Adana’nın futbol ile yatıp futbol ile kalkan bir şehir olduğunu ifade etti. Bu seyirci kapasitesine sahip olup seyircisiz maçlara çıkmanın kendilerini üzdüğünü belirten Zengin tüm bunlara rağmen motivasyolarının çok iyi olduğunu ve şampiyon olacaklarını ifade etti.

Güncel Yazılar: