Murat Sancak

Adana Demirspor Yeniden Murat Sancak’a Emanet

Posted by

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Adana Demirspor kulübü olağanüstü kongreye gitti. Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda yapılan kongrede Murat Sancak yeniden başkan seçildi.

Divan Başkanlığı’nı Mehmet Fatih Özlük’ün yaptığı kongreye, Murat Sancak tek listeyle girdi.  Kongrenin sonunda Adana Demirspor Kulübü Başkanı seçilen Sancak kulübe verdiği hizmete devam konusunda güven tazelemiş oldu.

Genel kurulda öncelikle yönetim ve denetim kurulu raporları okundu. Ardından oylandığı genel kurulda, yönetim kurulunun 1 başkan ve 16 üyeden oluşması kabul edildi.

Murat Sancak Delegelere Teşekkür Etti

Adana Demirspor kulübünün olağanüstü genel kurulunda Murat Sancak yeniden başkan seçildi. Sancak kongrede yaptığı konuşmada iki yıldır Adana ekibi için çalışma yaptığını ve maddi olarak kulübe çok fazla kaynak aktardığını ifade etti.

Taraftarların Adana Demirspor sevgisi sayesinde kulübün başında kaldığını yoksa çoktan bırakıp gideceğini ifade etti. Sancak işini gücünü bırakıp kulüp için hayatını ortaya koyduğunu ifade eden başkan cezalı olmasına rağmen tüm deplasman maçlarına da gittiğini ifade etti.

Güncel Yazılar