Adana Demirspor teknik direktörü Cüneyt Dumlupınar

Adana Demirspor Takımı Beklemede!

Posted by

TFF 1. Lig takımları arasında bulunan Adana Demirspor, Süper Lige çıkmak konusundaki iddiasını sürdürüyor. Daha önce Bolu tesislerinde kamp yapan Mavi Şimşeklerde morallerin oldukça iyi olduğu da belirtiliyor. Ayrıca Adana Demirspor teknik direktörü Cüneyt Dumlupınar, tüm takım oyuncularıyla tek tek ilgileniyor.

Maç programını beklediklerini ifade eden Cüneyt Dumlupınar, Süper Lige çıkmak konusunda da oldukça iddialı bir şekilde konuşuyor. Kalan maçların tamamını kazanmak hedefinde olan Adana Demirspor takımında, her şeyin süper lige çıkmak amacına uygun olduğu da ifade ediliyor.

Cüneyt Dumlupınar Takımından Emin!

Takımından oldukça emin olan Adana Demirspor teknik direktörü Cüneyt Dumlupınar, bu kapsamda oldukça iddialı açıklamalarda da bulunuyor. Maç programına göre hareket etmeyi istediklerini ifade eden Dumlupınar, hedeflerinin Süper Lig olduğunu da vurguluyor.

TFF 1. Lig takımları arasında iddialı bir konumda bulunan Mavi Şimşekler, lig heyecanını da şimdiden yaşıyor. Teknik ekibin ve takım oyuncularının da Süper Lige çıkmak hedefi doğrultusunda etkili bir çalışmayı ortaya koydukları biliniyor.

Güncel Yazılar