zorlu Adana derbisi

Zorlu Adana Derbisi Öncesi Son Açıklamalar Geldi

Posted by

TFF 1. Lig’de 20. haftada önemli bir mücadele sahne alacak. Adana’nın iki büyük ekibi karşı karşıya gelecek. Adana Demirspor sahasında Adanaspor’u konuk edecek. Zorlu Adana derbisi öncesi iki kulüpten de gelen açıklamalar seyir zevki yüksek bir mücadele izletmek, fair play kuralları içerisinde kalmak ve böylece kazananın Adana olması yönünde oldu.

Demirspor Teknik Direktörü Tütüneker: 3 Puan İstiyoruz

Adana Demirspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker karşılaşma öncesinde derbi biletlerinin hızlıca tükenmesi taraftarımızın da desteğini aldığımızı gösteriyor diyerek başladığı konuşmasında ”İyi bir hava yakaladık. Oyuncularımız takıma adapte oldu. Evimizde oynayacağımız bu zorlu derbiyi kazanmak ve Süper Lig hedefimize fire vermeden devam etmek istiyoruz.” dedi. Hoca ayrıca karşılaşmanın dostluk ve kardeşlik örneği bir mücadele olmasını diledi.

Adanaspor Teknik Direktörü Eyüp Arın: Kazanan Adana Olacak

Zorlu karşılaşma öncesinde Adanaspor cephesinden de açıklamalar geldi. Adanaspor Teknik Direktörü Eyüp Arın zorlu Adana derbisi için kazananın Adana olacağını ifade ederken ”Eksiklerimizi giderdik, oyuncularımla bir konuşma gerçekleştirdim. Karşılaşmaya hazırız.” dedi.