Demirspor Süper Lig

Tütüneker: Adana Demirspor Süper Lig Hedefini Sürdürüyor

Posted by

TFF 1. Lig’in formda ekibi Adana Demirspor kaybedilen Bursaspor karşılaşmasını telafi etmek için çalışmalarını sürdürüyor. 23. haftada sahasında Altınordu’yu konuk edecek olan Adana Demirspor karşılaşmanın hazırlıklarına devam ediyor. Antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Adana Demirspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker ”Adana Demirspor Süper Lig hedefini sürdürüyor. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” açıklamasında bulundu.

Tütüneker: İyi Oynayan Bir Ekibiz

Zirve yarışında rakipleri Bursaspor deplasmanından eli boş dönen Adana Demirspor talihsiz bir mağlubiyet yaşamıştı. Bu karşılaşma için de değerlendirmelerde bulunan Tütüneker ”Bursaspor karşılaşmasının ilk yarısı dışında bütün maçlarımızda etkili bir performans gösterdik. İyi oynayan bir ekibiz. Ligin zirvesi için iddiamız sürüyor.” dedi.

Tütüneker: Altınordu Karşısında Kazanarak Telafi Edeceğiz

Bursaspor karşısında alınan mağlubiyeti taraftarlara unutturmak ve telafi etmek için Altınordu müsabakasına odaklanan Adana Demirspor karşılaşmadan mutlak 3 puan çıkarmak istiyor. Uğur Tütüneker ”Altınordu karşısında sahadan 3 puanla ayrılmak istiyoruz.” açıklamasında bulundu. Adana Demirspor Süper Lig iddiasını devam ettirecek diyen Hoca kimsenin moral bozmaması gerektiğini ifade ederek sözlerini tamamladı.