Tarık Çamdal Adana Demirspor

Transferin Son Gününde Tarık Çamdal Adana Demirspor İle Anlaştı

Posted by

TFF 1. Lig’in iddialı ekiplerinden Adana Demirspor’da takıma önemli bir takviye yapıldı. Transferin son gününde Antalyaspor ile yollarını ayıran Tarık Çamdal Adana Demirspor ile anlaşmaya vardı. 28 yaşındaki oyuncu ile 1, 5 yıllık sözleşme imzalandı.

Tarık Çamdal 1,5 Yıllığına İmzaladı

Antalyaspor ile sözleşmesini fesheden Tarık Çamdal transferin son günüde Adana Demirspor ile anlaştı. Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen ve kadrosunda Erkan Zengin, Volkan Şen gibi yıldız isimleri bulunduran Adana Demirspor bunlara bir yenisini daha ekledi. Tarık Çamdal ile 1,5 yıllık sözleşme imzalandı. Sağ bek pozisyonun yanı sıra sol bek ve ön alanda da oynayabilen Tarık Çamdal kariyerine Adana Demirspor ile devam edecek.

Tarık Çamdal Kariyeri

Almanya’da yetişen Tarık Çamdal sonrasında Eskişehirspor’un yolunu tutmuştu. 2011 yılında geldiği Eskişehirspor’da başarılı bir oyun ortaya koyan Tarık Çamdal büyük kulüplerin ilgisini çekmiş ve 5 milyon Euro’ya yakın bir bedelle Galatasaray’a transfer olmuştu. Burada beklenen oyunu ortaya koyamayan Tarık önce eski kulübü Eskişehirspor’a kiralandı sonrasında ise Antalyaspor’a transfer oldu. Antalyaspor’da forma şansı bulamayan Tarık Çamdal Adana Demirspor ile anlaştı.