Adana Demirspor - Hatayspor

TFF 1 Lİg’de Zorlu Mücadele Adana Demirspor – Hatayspor

Posted by

Süper Lig yarışının kıran kıran geçtiği TFF 1. Lİg’de 25. hafta zorlu karşılaşmalara sahne oluyor. Bugün oynanacak olan Adana Demirspor – Hatayspor mücadelesi zirveyi yakından ilgilendiriyor. Kritik mücadele öncesinde Hatayspor 48 puanla 1. sırada yer alırken ev sahibi Demirspor 40 puanla 3. sırada bulunuyor. Lider farkı açıp Süper Lig’e bir adım daha yaklaşmak isterken formda olan Demirspor ise puan farkını azaltmak ve direkt Süper Lig şansını korumak istiyor.

Demirspor Taraftarının Desteğiyle Kazanmak İstiyor

İkinci yarıda ligi domine eden Adana Demirspor lideri de mağup ederek ağırlığını iyice hissettirmek istiyor. Taraftarının da desteğiyle 3 puana daha yakın olduğunu düşünene mavi şimşekler lider karşısına mutlak 3 puan parolasıyla çıkıyor. Demirspor camiası Hatayspor mücadelesine kilitlenmiş durumda. Mücadele öncesi hazırlıklarını tamamlayan Demirspor maçın başlama saatini beklemeye geçti.

Karşılaşma 19:00’da Başlayacak

Ligin zirvesini yakından ilgilendiren bu zorlu mücadele 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda oynanacak. Mücadele hakem Turgut Doman’ın ilk düdüğü ile 19:00’da başlayacak. Zorlu mücadele öncesinde iki ekip de sahadan 3 puan çıkarmak istiyor. Adana Demirspor – Hatayspor mücadelesi sporseverler tarafından da ilgiyle takip ediliyor.