Süper Lig’in İlk 3 Haftasında Galatasaray

Posted by

Süper Lig’in ilk 3 haftasında Galatasaray’ın programı ve maçları açıklandı. Cimbom taraftarlarının merakla beklediği haber geldi. Galatasaray için gelen bu son dakika haberi herkesi heyecanlandırdı ve taraftarların merakını giderdi. Galatasaray ve Ümraniyespor’un müsabaka yapacağı haberi açıklandı. Spor Toto Süper Lig’in 3. haftasında Ümraniyespor ile Cimbom deplasmanda kozlarını paylaşacaklar.

Spor Toto Süper Lig Sarı Kırmızılılar’ın maç programı, heyecanlı bir şekilde açıklandı. Galatasaray takımının çok büyük bir hayran kitlesi, taraftarları, fanatik takipçilerinin olduğunu biliyoruz. İlk kez resmi maçta rakip olacak olan Ümraniyespor ve Galatasaray için bu durumun ayrıca farklı bir önemi daha olacak gibi görünüyor. Bir ilki yaşayacaklar.

Sarı Kırmızılılar’ın Süper Lig’de 3 Haftası

Sarı Kırmızılılar ve Ümraniyespor deplasmanda karşılaşacak. İlk kez bir resmi maçta bu 2 takımın rakip olacağını göreceğiz. İki takım daha önceden 4 tane hazırlık maçında karşı karşıya gelmişti ancak resmi maçta karşı karşıya gelmeleri ilk defa gerçekleşecek. Spor Toto Süper Lig 3. haftada saat 21.00’da karşılaşma yaşanacak. Ümraniyespor ve Galatasaray’ın karşılaşması Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda gerçekleşecek.

Galatasaray ve Ümraniyespor karşılaşması merakla beklenilmektedir. Geride kalan 2 hafta içerisinde Cimbomlular, 1 mağlubiyet ve 1 galibiyet aldılar. Sarı Kırmızılılar, Süper Lig’de 3 puanla 10. sırada olmayı kazandılar. Cimbomlular 10. sıraya yerleştiler. Ümraniyespor takımında ise 1 mağlubiyet ve 1 beraberlik var, 1 puan ile 13. sıraya yerleşmiş oldular.

Galatasaray ve Ümraniyespor İçin Bir İlk Yaşanacak

Sarı Kırmızılılar ve Ümraniyespor takımı için bir ilkin yaşanacağını görüyoruz. Süper Lig’de ilk haftada Sarı Kırmızılılar deplasmanda Antalyaspor ile karşılaşmıştı. Cimbom, Antalyaspor’u 1 – 0 mağlup etmişti. Galatasaray 2. haftadaki Giresunspor’un karşısında ise yenilmişti. Ümraniyespor 1. haftada Fenerbahçe ile karşılaşmış ve bu maç 3 – 3 berabere bitmişti.

Ümraniyespor, Süper Lig 2. haftada ise Antalyaspor’a 1 – 0 mağlup olmuştu. Spor Toto Süper Lig ilk kez rakip olacak takımlardan biri de Ümraniyespor ile Galatasaray oldu. İlk kez bir resmi müsabakada karşı karşıya gelecek olan takımlar Ümraniyespor ve Galatasaray, daha önceden 4 hazırlık maçında karşı karşıya gelebilmişlerdi.