Galatasaray Icardi Ve Di Maria’yı Beraber Bitirmek İstiyor

Posted by

Sarı kırmızılı takım Galatasaray süper lig de şampiyonluk için artık önlerinde 90’ dakika kaldı diye biliriz. Süper lig de ki 23. Şampiyonluklarını ilan etmeye çok yakın olan Galatasaray ‘da gözler tamamen başkentte MKE Ankaragücü maçında olacak.

Bu yaz transfer sezonunu hareketli geçiren takımlardan birisi olan sarı kırmızılı takım kurdukları güçlü kadrosu ve yıldız isimleri ile artık hedeflerine çok yakınlar.

Süper lig de şampiyonluk yarışı ile beraber hazırlıklarına devam eden sarı kırmızılılar da bir yandan da transfer sürecini yönetiyorlar.

Sarı kırmızılı takım Galatasaray da sezon sonu ile beraber iç ve dış transfer de yoğun bir süreç onları bekliyor olacak.

Bu yaz transfer sezonunda M. Icardi, J. Mata, D. Mertens gibi yıldızlara imza attıran sarı kırmızılı takım gelecek sezon için de sürpriz isimler gündemde. Galatasaray, gelecek sezon Juventus kadrosunda olmayacağı resmileşen 35 yasındaki Arjantinli yıldız isim Ángel Di María ile yakından ilgileniyorlar.

Galatasaray, Arjantinli Angel Di Maria ile yeni sezon öncesi taraftarlarına ilk transfer hediyesini vermek isterken M. Icardi’ yi de bitirmek istiyorlar.

Angel Di Maria transferinde Icardi’ yi takıma kazandırdıktan sonra sarı kırmızılı golcünün yıldız ismi ikna etmek çalışmalarına başlaması bekleniyor.

Galatasaray 1 + 1 yıllık bir transfer sürecinde ilgilendikleri tecrübeli isim ile beraber M. Icardi ‘nin de bonservisini almak iki Arjantinliyi aynı takım da buluşturmak istiyorlar.

Dİ MARİA TRANSFERİ GALATASARAY’A ÇOK FAYDALI OLUR

Galatasaray, gelecek sezon Juventus kadrosunda olmayacağı resmileşen 35 yasındaki Arjantinli yıldız isim Ángel Di María’ ya sarı kırmızılı formayı giydirmek için çalışmalara başladılar.

Sarı kırmızılı takımın Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, Arjantinli yıldız Angel Di Maria için bizzat ilgilenirken transferi bitirmeye de çok yakınlar diye biliriz.

Kariyeri ile önemli isimlerden birisi olan tecrübeli oyuncu en son 2022’ de Katar ‘ da Arjantin ile Dünya Kupasını kazanana isimlerden birisi olmuştur.

Sarı kırmızılı takıma tecrübesi ile gelecek sezon devler liginde büyük fayda sağlaması kesin olan Arjantinli yıldızın tek soru işareti 35 yasında olması. Kariyerinin artık son imzasını atmaya hazırlanan tecrübeli isim için Avrupa devi kulüpler yarışıyorlar.

Barcelona ve Borussia Dortmund gibi kulüplere de yazılan Angel Di Maria’yı Arjantinli golcüsü M. Icardi ile ikna ederek sarı kırmızılı formayı giydirmek isteyecekler.

KALİTESİ İLE BU SEZONU KÖTÜ GEÇİRMEDİ

35 yasındaki Arjantinli yıldız isim Ángel Di María bu sezonu Juventus formasıyla tüm kulvarlarda 38 maça çıkan Angel Di Maria 8 gol, 7 asistlik katkı vererek geçirdi.

Hücum da kıvraklığı ile beraber akıl dolu pasları ceza sahası dışı sutları ile dikkat çeken isim süper lig de çok rahat iş yapacak kalitede birisi.