DEMİRSPOR’DA ALTAY HAZIRLIKLARINDA SON RÖTUŞLAR

Posted by

Spor Toto Süper Lig’de 13. Hafta heyecanı bugün, 20 Kasım Cumartesi başladı. Adana temsilcisi Adana Demirpsor takımı bu hafta deplasmanda sahaya çıkacak. Altay’ın konuğu olacak olan Adana Demirpsor takımı bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak.

21 Kasım Pazar günü saat 16.00’da oynanacak olan maçta Adana Demirpsor takımı deplasmanda Altay’ın konuğu olacak. Şu an 16 puanla 10. Sırada yer alan Adana Demirpsor takımı 16 puanla 11. Sırada yer alan Altay’ın evine konuk olacak.

Teknik direktör Vincenzo Montella bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Milli maç arasına Hatayspor karşısında attıkları tek golle ve 3 puanla galibiyetle giren Adana Demirpsor takımı iki haftalık milli maç arasından sonra da Süper Lig’i galibiyetle açmak istiyor.

DEMİRPSOR İÇİN 3 PUAN ZAMANI

Deplasmanda sahaya çıkacak olan Adana Demirpsor takımında maç için son hazırlıklar tamamlanıyor. Teknik direktör Vincenzo Montella ile maçı kazanmak isteyen Adana Demirpsor takımı 3 puanı almak için sahaya çıkacak.

Maça sakatlığı devam eden Lucas Castro olmadan çıkacak olan Adana Demirpsor takımında onun dışında bir eksik oyuncu bulunmuyor. Rakibi ile aynı puanda olan Adana Demirpsor takımı averaj farkından dolayı bir süt basamakta yer alıyor.

Rakibi yenerek 19 puana ulaşmak isteyen Adana Demirpsor takımı averaj farkına takılmadan hem sıralamasını hem de puanını yükseltmenin peşinde. Rakibi Altay’da onunla aynı puanda olduğu için heyecanı yüksek bir maç geçebilir.

Akdeniz temsilcisi Adana Demirpsor takımı rakibine izin vermeden 90 dakikayı tamamlamayı hedefliyor. Galibiyetlerine devam etmek için sahaya çıkacak olan Adana Demirpsor rakibinin hassa noktalarını bulup maçı kazanıp 3 puanı almak istiyor.

DEMİRSPOR YARIN ALTAY DEPLASMANINDA

Maç 21 Kasım Pazar günü saat 16.00’da oynanacak. Maç Altay’ın ev sahipliğinde Alsancak Altay Stadı’nda oynanacak. Adana Demirpsor takımı deplasmandan galibiyetle dönmek için elinden geleni yapacak.

Maçı kendi saatinde canlı olarak beIN Sports ekranlarından izleyebilirsiniz. Başarılar Mavi Şimşekler! Başarılar Adana Demirpsor!