DEMİRSPOR EVİNDE 3 PUAN PEŞİNDE

Posted by

Süper Toto 1. Lig’in 26. haftasında Adana Demirspor kendi evinde, kendi sahasında ve yeni stadında Yeni Adana Stadyumu’nda İstanbul ekibi İstanbulspor’u kendi sahasında ağırlayacak. Samet Aybaba ile yeni bir döneme geçen ve süreci oldukça iyi yöneten Samet Aybaba Adana Demirspor ile iyi bir uyum ve sinerji yakaladı.

Ev sahibi takım Demirspor bugün, 13 Mart Cumartesi günü saat 19.00’da kendi evinde İstanbulspor’u ağırlayacak. Maç için tüm hazırlıklarını yapan Adana Demirspor ekibi maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Şu an 45 puanla Süper Toto 1. Lig’de 4. sırada yer alıyor.

Karşılaşmanın 90 dakikalık başlama düdüğünü Erkan Özdamar çalacak. Maçı canlı olarak kendi saatinde TRT Spor’da yayımlanacak. Maç sonucu Adana Demirspor için çok önemli.

DEMİRSPOR KAZANMAK İSTİYOR

Kendi evinde maça çıkacak olan Adana Demirspor maçı kazanarak ilk 2 sıraya yaklaşmak, puanını yükseltmek ve tabii ki de yine var olan sıralamasını ve puanını korumak istiyor. Haftalar geçerken Süper Lig’e çıkacak takım için son haftalar geliyor.

Oldukça heyecanlı ve kıyasıya mücadelelerin oynandığı maçların artık hepsi birbirinden önemli. Adana Demirspor ekibi performansı oldukça yüksek ve formda olan bir takım bu durumlarını avantaja çevirerek süreci daha da iyileştirmek isteyen Adana Demirspor ekibi kendi evinde İstanbulspor’u yenerek başarısını devam ettirmek istiyor.

Rakip takım İstanbulspor ekibi oynadıkları son 3 maçtan toplam 7 puan toplayarak çıkışını Adana’da sürdürme peşinde. Adana Demirspor ise rakibine izin vermeden bu sonucu kazanmak ve kendi lehine alabilmek için varını yoğunu sahaya koyacak.

Samet Aybaba ile takımın arasındaki uyum ilk maçtan itibaren takım için oldukça avantajlı ve güzel bir uyum oldu. Samet Aybaba takımı ile maçı kazanarak 3 puanı kendi hanesine yazdırmak ve puanını 48’e çıkarmak istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper Toto 1. Lig’in 26. haftasında Adana Demirspor ve İstanbulspor karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 13 Mart Cumartesi günü saat 19.00’da Adana Demirspor’un ev sahipliğinde Yeni Adana Stadyumu’nda oynanacak. Maçın hakemi Erkan Özdamar olacak.

Karşılaşmanın 90 dakikalık başlama düdüğünü Erkan Özdamar çalacak. Maçı canlı olarak kendi saatinde TRT Spor’da yayımlanacak.