DEMİRSPOR EVİNDE 3 PUAN İSTİYOR

Posted by

Süper toto birinci ligin 31. haftasında Adana Demirspor takımı kendi evinde, kendi sahasında yeni Adana Stadyumu’nda oldukça önemli bir maçı oynayacak. Bugün, 17 Nisan Cumartesi günü saat 19:00’da Adana Demirspor kendi evinde, kendi sahasında lider takım olan Giresunspor ile karşı karşıya gelecek. Adana Demirspor takımı bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak.

DEMİRSPOR MAÇA HAZIR

Süper toto birinci ligin 30. haftasında Altınordu ile karşı karşıya gelen Adana Demirspor takımı maçtan galibiyetle ayrıldı. Şu an Süper Toto birincilikte 58 puanla ikinci sırada yer alan Adana Demirspor takımı lider ile oynayacağı maçı kazanarak puanını arttırmak istiyor.

Alacağı üç puanla 61 puana ulaşacak olan Adana Demirspor‘un hedefi lider takım Giresunspor ile arasındaki puan farkını ikiye düşürmek. Süper toto süper lige birincilikten ilk iki takım direkt olarak çıkacak. Adana Demirspor takımı lider karşısında galibiyet elde ederek hem sıralamasını korumak hem de liderle olan puan farkını azaltmak istiyor.

Ev sahibi takım Adana Demirspor sekiz maçlık bir yenilmezlik serisi yakaladı. Samet Aybaba yönetimindeki Adana Demirspor sekiz maçtır hiç kaybetmiyor. Bu sekiz maçta üç galibiyet elde eden Mavi Şimşekler Adana Demirspor takımı lider karşısında da en iyi performanslarını sergilemek istiyorlar.

Süper Toto birinci ligin ilk yarısında Giresun’da oynanan karşılaşmayı Giresunspor takımı 2-0’lık skorla kazanmıştı. Adana Demirspor takımı o maçın rövanşını almak için sahaya çıkacak ve maçı galibiyetle tamamlamak istiyor. Süper toto birinci ligin oldukça önemli bir maçı olacak olan bu karşılaşma ilk iki arasındaki mücadele ile beraber aynı zamanda diğer takımların da puanlarını ve gelecek haftalarda oynanacak olan maçları şekillendirecek.

Süper toto birinci ligin bitmesine son dört hafta ve dört maç kaldı. Oldukça önemli ve oldukça kritik maçların oynanacağı bu karşılaşmalardan birisi de Adana Demirspor ve Giresunspor arasında oynanacak. Demin spor takımı bu önemli maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Samet aybaba yönetimindeki Adana Demirspor takımı kesin bir galibiyet elde etmek için sahada tüm performansını sergileyecek.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Adana Demirspor: Muhammed, Okan, Tayyip, Rassoul, Kaan, Gökhan, Hasan, Sinan, Sedat, Ezeh, Dibba

GZT Giresunspor: Tolgahan, Hayrullah, Sergen, Diarra, Hüsamettin, Mehmet, Nalepa, Serginho, Caner, Eren, Balde

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 31. haftasında çok önemli bir maç oynanacak. Adana Demirspor ve Giresunspor Arasında oynanacak olan bu karşılaşma bugün, 17 Nisan Cumartesi akşamı saat 19:00’da görülecek. Süper Toto birinci ligin lider ve ikinci takımı arasında oynanacak olan bu kritik maç TRT spor üzerinden naklen bir şekilde yayınlanacak. Her iki takımda bu maçı kazanmak istiyor fakat Adana Demirspor güçlü bir şekilde kendi sahasında rakibini alt etmek için sahaya çıkacak. Maçın hakemi Erkan Özdamar olacak.