DEMİRSPOR DEPLASMAN MAÇINA HAZIR

Posted by

Süper toto Birinci ligin 30. haftasında Adana Demirspor takımı deplasmanda Altınordu ile karşı karşıya gelecek. Şu an Süper Toto birinci Lig’de 55 puanla üçüncü sırada yer alan Adana Demirspor takımı bu maçı kazanarak puanını 58 yapmak ve ikinci sıraya yükselmek istiyor. Adana Demirspor hedefi deplasmanından üç puanla dönmek ve galibiyeti göğüslemek.

Karşılaşma Altınordu neye sahipliğinde Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı’nda oynanacak. Maçın hakemlik görevini Sarper Barış Saka üstlenecek. Karşılaşmaya canlı olarak TRT avaz üzerinden izleyebilirsiniz.

DEMİRSPOR’DA HEDEF 3 PUAN

Adana temsilcilerinden birisi olan Adana Demirspor oldukça başarılı bir Süper Toto birincilik performansı sergiliyor. Son olarak geçen hafta Akhisarspor ile karşılaşan Adana Demirspor takım rakibini yenerek 55 puana ulaştı ve üçüncü sıraya yükseldi. İkincilik iddiasını devam ettiren Adana Demirspor takımı süper toto süper lige direkt olarak çıkabilmek için ikinci sıraya yükselmesi gerektiğini biliyor.

Bu akşam, 13 Nisan Salı akşamı saat 19:00’da Altınordu karşısında üç puanı elde ederek ikinci sıraya yükselmek isteyen Adana Demirspor takımı rakibi karşısında tüm performansını sergileyecek. Karşılaşacağı rakibi Altınordu ise 52 puanla beşinci sırada yer alıyor.

Samet Aybaba yönetimindeki Adana Demirspor takımı bu maçı kazanarak Süper Lig iddialarını daha da güçlendirmek istiyorlar. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Adana Demirspor hedefi maçı kazanarak evine galibiyetle dönmek. Alacağın üç puanla kalan son haftalarda daha da iyi değerlendirecek olan Adana Demirspor süper toto süper lige direkt olarak çıkma hakkını elde edebilecek.

Süper toto birinci ligin ilk yarısında Adana Demirspor ev sahipliğinde oynanan karşılaşma bir birlik skor ile berabere tamamlanmıştır. Deplasman maçı için tüm hazırlıklarını tamamlayan ve İzmir’e geçen Adana Demirspor takımı son hazırlıklarını da rakibinin sahasında tamamlayacak.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci ligin 30. haftası bugün başlıyor. Bu akşam, 13 Nisan Salı akşamı saat 19:00’da Adana Demirspor deplasmanda Altınordu takımının şansına konuk olacak. Karşılaşma Altınordu neye sahipliğinde Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı’nda oynanacak. Maçın hakemlik görevini Sarper Barış Saka üstlenecek. Karşılaşmaya canlı olarak TRT avaz üzerinden izleyebilirsiniz.