DEMİRSPOR 9 MAYIS’TA ŞAMPİYON OLMAK İSTİYOR

Posted by

Süper toto birinci ligin final maçları bu akşam oynanacak. Adana temsilcisi Adana Demirspor takımı şampiyonluğunu ilan etmeye bir maç uzaklıkta. Deplasmanda Menemenspor ile karşı karşıya gelecek olan Adana Demirspor maçı kazanarak üç puan elde etmek ve şampiyonluğunu kazanmak istiyor.

Oldukça başarılı bir performans sergileyen Adana Demirspor geriden gelerek birinci sıraya oturdu. Bu akşam bir gün 9 Mayıs Pazar akşamı saat 20:30’da deplasmanda oynayacağı maçı kesin bir galibiyetle kazanarak şampiyonluğunu ilan etmek istiyor.

DEMİRSPOR 67 PUANDA

Adana Demirspor deplasmanda oynayacağı maç için tüm hazırlıklarını tamamladı. Oldukça önemli ve kritik bir maçta deplasmanda oynayacak olan Adana Demirspor takımı rakibine izin vermeden maçı kazanmak istiyor. Mavi lacivertli Adana Demirspor takımı 26 yıllık Süper Lig özlemine bu akşam, 9 Mayıs Pazar akşamı saat 20:30’da son vermek istiyor. İzmir’den üç puanla dönmek isteyen Adana Demirspor takımı tüm hazırlıkların rakibine uygun bir şekilde tamamladı.

Samet Aybaba ve öğrencileri 26 yıllık özlemini gidermek için bu akşam deplasmanda galibiyet arayacaklar. Adana Demirspor‘da maçı kazanmak zorunda. Kendisiyle aynı puanda yer alan Giresunspor ve Samsunspor’a ek olarak üçlü averaj ve gol sayısından birinci sırada yer alan Demirspor takımı şampiyonluğu rakiplerine kaptırmak istemiyor. Bu akşam Samsunspor ve Demirspor Giresunspor üçü aynı anda aynı saatte maça çıkacak. Oldukça heyecanlı ve kritik maçlar oynanacak. Demirspor rakibine izin vermeden üç puanı kazanmak istiyor.

26 yıllık Süper Lig özlemine son olarak bu sene son vermek isteyen Adana Demirspor takımı geriden gelerek birinci sırada oturdu. Birinci sırayı ve şampiyonluğu kaptırmak istemeyen Demirspor ilk sıradan Süper lige geçmek istiyor. Şimdiden Süper Lig heyecanı ile yanıp tutuşan Demirspor takımı rakibine izin vermeden maçı rahat bir şekilde kazanmak istiyor.

Son olarak Demirspor Süper Toto birinci Lig’in 33. haftasında Balıkesirspor ile karşı karşıya geldi. Kendi evinde oynadığı maçı üç golle kazanan Demirspor üç puanı üç golle aldı. Aynı performansı Menemenspor kulübü karşısında da göstermek isteyen Demirspor rakibine izin vermeden galibiyetle evine ve taraftarlarına dönmek istiyor. Şampiyonluğu taraftarların armağan etmek isteyen Adana Demirspor takımı 26 yıllık özlemini bu akşam, 9 Mayıs Pazar akşamı nihayete erdirmek istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 34. ve son haftasında bu akşam, 9 Mayıs Pazar akşamı son maçlar oynanacak. Adana Demirspor takımı şampiyonluğunu ilan etmek için deplasmanda Menemenspor kulübü ile karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 9 Mayıs Pazar akşamı saat 20:30’da oynanacak. Karşılaşma Menemen ilçe Stadı’nda oynanacak maçın hakemi Tugay Kaan Numanoğlu olacak.