BEŞİKTAŞ’TA ROMAN SAİSS İLE YOLLAR AYRILDI

Posted by

Siyah beyazlı takım Beşiktaş bu sezonu kupasız tamamlayarak geride bırakan takımlardan oldular.

Süper lig de liderliği sarı kırmızılı rakibi Galatasaray’a Türkiye Kupasını da sarı lacivertli rakibi Fenerbahçe‘ye kaptıran kara kartal gelecek sezona güçlü girmek için transfer çalışmalarına yoğunlaşmış bir sekil de devam ediyorlar.

Almanya hazırlık kampı ile yeni sezon öncesi hazırlıklarına başlayan kara kartal da gözler taraftar da transferlerde.

Yeni sezon öncesinde siyah beyazlı takım da taraftar üzerine düşeni fazlası ile yaparak kombineleri tükettiler. Transfer de rakiplerine göre geride kalan kara kartal da gözler bir yandan da UEFA Avrupa Konferans Ligin’ de oynayacakları ön eleme maçlarında.

Yoğun bir şekilde hem transfer hem yeni sezon hazırlıkları hem de UEFA Avrupa Konferans Ligi hazırlıklarına devam eden kara kartal da bir yandan da ayrılacak isimler takına veda ediyor.

Beşiktaş ‘ta gelecek sezon kadroda düşünülmeyen ve takımdan ayrılmak isteyen 33 yasındaki Faslı stoper Romain Saiss’ in ayrılığı resmen gerçekleşmiş oldu. Siyah beyazlı takımın tecrübeli teknik patronu olan Şenol Güneş Beşiktaş’tan ayrılmak isteyen Faslı stoper, gidişine onay vermesi ile tecrübeli isim ile yollar resmen ayrıldı.

Siyah beyazlı takım Beşiktaş, 33 yasındaki Faslı stoperi Romain Saiss’in Suudi ekibi Al – Sadd’a transfer olduğunu açıkladı. Siyah beyazlı kulüp, transferin 2,5 milyon Euro garanti ve 300 bin Euro şarta bağlı bedel ile gerçekleştiğini duyurdu.

ROMAİN SAİSS AL – SADD’A TRANSFER OLDU

Siyah beyazlı takım Beşiktaş, 33 yasındaki Faslı stoperi Romain Saiss‘in Suudi ekibi Al – Sadd’a transfer olduğunu açıkladı. Beşiktaş’ ta sıkıntılı süreç geçiren ve takımdan ayrılmak istemesi ile aslında teknik heyet ve yönetim ile karşı karşıya gelen 33 yasındaki Faslı stoperi Romain Saiss’in ayrılığı sonrasında yaptığı açıklamalar da çok konuşuldu.

33 yasındaki Faslı stoperi Romain Saiss’in Suudi ekibi Al – Sadd’a transferi ile kara kartal kasasına 2,5 milyon Euro garanti ve 300 bin Euro bonuslar ile gelir elde etti.

ROMAİN SAİSS TEKNİK ADAM ŞENOŞL GÜNEŞ’İ ELEŞTİRDİ

Siyah beyazlı takım Beşiktaş, 33 yasındaki Faslı stoperi Romain Saiss takımdan ayrıldıktan sonra yaptıkları açıklamalar ses getirdi.

Teknik direktör Şenol Güneş hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulunan Romain Saiss siyah beyazlı takımdan ayrılma kararı almasının tek sebebinin Şenol Güneş olduğunu söyledi.

Devre arasında kendisine gelen İngiltere teklifini kulübün reddetmesi ve sonrasında yerine stoper almaları üzerine ipler tamamen kopmuş gibi. 2022 Katar Dünya kupasında ise  sakat sakat oyuncusunun oynamasını istemeleri ile başlayan süreç Faslı stoperin açıklamalarına göre Şenol Güneş ‘in kendisine yalan söylemesi ile devam etti.

BEŞİKTAŞ PERFORMANSI

33 yaşındaki Faslı futbolcu Beşiktaş formasıyla geçen sezon 26 maça çıktı ve 1 gol, 2 asistlik katkı sağladı.