Uğur Tütüneker'den açıklamalar

Adana Derbisi Sonrası Uğur Tütüneker’den Açıklamalar

Posted by

TFF 1. Lig 21. haftada oynanan Adana derbisini kazanan Adana Demirspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu. Uğur Tütüneker’den açıklamalar kapsamında derbi değerlendirmesinin yanı sıra Süper Lig hedefi için de önemli söylemler geldi.

Tütüneker: Karşılaşma Daha Farklı Sonuçlanabilirdi

Adana derbisinde Adanaspor’a karşı 4 – 1 kazanan Adana Demirspor hocası Uğur Tütüneker oyuncuların sahaya yansıttığı performanstan memnun olduğunu belirterek ”Erken bir gol bulduk, adeta maça 1 – 0 önde başladık. Karşılaşmada 4 gol kaydettik ama farkı daha da açabilecek pozisyonları yakaladık. Ancak bu fırsatları değerlendiremedik. Yine de oyundan ve skordan memnunum” dedi.

Tütüneker: Önümüzde 13 Hafta Var

Son 6 haftada 13 puan toplayan, devre arasında tecrübeli isimlerle kadrosunu güçlendiren Adana Demirspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker’den açıklamalar kapsamında Süper Lig söylemleri de vardı. Tecrübeli tenik adam ”Her haftanın maçını tek tek değerlendiriyoruz, adım adım hedefimize yürüyoruz. Aldığımız sonuç önemli ancak asıl önemli olan kalan 13 haftada göstereceğimiz performans sonrasında Süper Lig bileti alabilmek.” dedi. Uğur Tütüneker ”Önümüzdeki hafta zorlu bir Bursaspor deplasmanına çıkacağız. Kendi oyunumuzu ortaya koyarak kazanacağımızı düşünüyorum. Şimdiden havaya girmiyoruz, 13 hafta sonrasını düşünüyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.