Adana Demirspor'dan anlamlı karar

Adana Demirspor’dan Anlamlı Karar: Gelir Deprem Bölgesine

Posted by

Adana Demirspor TFF 1. Lig 19. hafta karşılaşmasında 26 Ocak Pazar günü saat 19.00’da sahasında Boluspor’u ağırlayacak. Adana Demirspor yönetimi aldığı kararla maç gelirlerini Elazığ’da gerçekleşen depremde zarar gören vatandaşlara ulaştıracak. Adana Demirspor’dan anlamlı karar ile ilgili yapılan açıklamada ”Boluspor maçı gelirleri Elazığ’da depremde zarar gören vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır.” ifadelerine yer verildi. Alınan karar büyük takdir topladı.

Adana Demirspor’dan Elazığ Depremi Açıklaması

Adana Demirspor tarafından yapılan açıklamada ”Boluspor karşılaşmasının gelirleri Elazığ’da gerçekleşen depremde zarar gören vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılacaktır. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar dileriz.” denildi. Kulüp tarafından kararın açıklanması ile büyük takdir toplayan Adana Demirspor’un deprem konusundaki bu anlamlı davranışı tüm spor camiası ve ülkemize bir örnek teşkil etmesi açısıdan büyük önem taşıyor.

Karşılaşma Yarın 19.00’da Oynanacak

Adana Demirspor’dan anlamlı karar açıklamasında bulunduğu gelirlerini 6.8’lik Elazığ depreminde zarar gören vatandaşlara ileteceği karşılaşmayı yarın 19.00’da 5 Ocak Fatih Terim Stadında oynayacak.