Adana Demirspor transfer dönemi

Adana Demirspor Transfer Dönemi Son Günlerini Değerlendiriyor

Posted by

Süper Lig yolunda iddialı bir kadro oluşturan ve çalışmalarını sürdüren Adana Demirspor’da transfer hareketliliği devam ediyor. Adana Demirspor transfer dönemi son günleri yaklaşırken kadrosunda düşünmediği isimlerin gönderilmesi konusunda da girişimlerde bulunuyor. Mitroviç takımda kalırken Samed Ali ve Berk Yıldız takımdan ayrılabilir.

Mitroviç’e Lisans Çıkarıldı

31 yaşındaki stoper kadroda düşünülmediği için sezona başlamadan kendisine kulüp bulması söylenmişti. Adana Demirspor böylece yabancı kısıtlamasına da takılmamıştı. Ligin ikinci yarısı için alternatifleri genişletmek isteyen Adana Demirspor Mitroviç için lisans çıkardı ve sezon sonuna kadar anlaşmaya vardı.

Samed Ali ve Berk Yıldız’a Talipler Var

Adana Demirspor’da kiralık olarak forma giyen golcü Samed Ali’ye eski kulübü Menemenspor talip oldu. Menemenspor bu sezon Demisrspor’da forma şansı bulamayan Samed Ali için kulübü Göztepe ile temasa geçmeye hazırlanıyor.

Adana Demirspor transfer dönemi sona ererken bir oyuncusuyla daha yollarını ayırabilir. 24 yaşındaki kanat oyuncusu Berk Yıldız bu sezon yeterince forma şansı bulamamıştı. Altay’ın oyuncu ile ilgilendiği biliniyor. Berk oynamak istediği bir kulübe gitmek istiyor.