Adana Demirspor teknik direktörü

Adana Demirspor Teknik Direktörü Memnun!

Posted by

Futbolcularının performanslarından son derece memnun olduğunu açıklayan Adana Demirspor teknik direktörü; iddialı bir açıklama yaptı. Liglere verilen ara dönemi iyi değerlendirdiklerini ifade eden deneyimli teknik adam; an itibariyle hazırlıklarına devam ettiklerini de belirtti.

Süper Lige çıkma mücadelesi veren takımların arasında yer alan Adana Demirspor; hazırlık çalışmalarına devam ediyor. Bolu kentinde kamp yapan Mavi Şimşeklerde takım oyuncularının oldukça neşeli oldukları da ifade ediliyor. Kamp hazırlıklarının son hızıyla devam ettiği Mavi Şimşeklerde; teknik direktörün de çalışmalardan memnun olduğu ifade ediliyor.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Umutlu Konuştu

Bolu kentinde kampta bulunan Adana Demispor takımının teknik direktörü önemli açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda açıklama yapan Adana Demirspor teknik sorumlusu Cüneyt Dumlupınar; 22 Mayıs Cuma Gününe kadar çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti. Bu kapsamda çalışmalarına etkili bir şekilde devam ettiklerini ifade eden teknik adam; futbolcularının da performansından son derece memnun olduklarını da ifade etti.

Adana Demirspor takımı olarak liglerin açılmasını beklediklerini ifade eden yetenekli teknik adam; Süper Lige çıkmak için de fazlasıyla umutlu olduklarını da ifade etti. Takımdaki motivasyonun da üst düzeyde olduğunu ifade eden yetenekli teknik adam, futbolcularının antrenman programına dair de bilgi verdi.

Güncel Yazılar