Arda ve Adebayor Adana Demirspor'a

Adana Demirspor Süper Lige Arda ve Adebayor Demirspor’a

Posted by

TFF 1. Lig’de devre arasında takımını Erkan Zengin, Volkan Şen, Tarık Çamdal gibi isimlerle güçlendiren ve Süper Lig yolunda hedefine dolu dizgin ilerleyen Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak açıklamalarda bulundu. Başkan Sancak ”Adebayor ve Arda Turan ile görüştük. Süper Lige çıkarsak Arda ve Adebayor Adana Demirspor’a transfer olabilir.” dedi.

Adebayor İle Görüştük

Adana Demirspor kulübü başkanı Murat Sancak ”Adebayor ile transfer sürecinde temasa geçti. Kendisiyle görüşmeler gerçekleştirdik. Ancak şartlar istediğimiz gibi gelişmed. Bundan dolayı Adebayor transferini sonuçlandıramadık.” dedi.

Arda Turan’ı Süper Lig’de Kadromuzda İstiyoruz

Sancak transfer sürecinde görüştükleri bir diğer oyuncunun da milli yıldızımız Arda Turan olduğunu ifade etti. Başkan Sancak Barcelona, Atletico Madrid ve Galatasaray ile başarılı bir performans ortaya koyan Arda Turan ile yakın ilişkileri olduğunu ifade etti. Sancak sezon sonunda Süper Lig bileti almaları durumunda Arda Turan’ı kadrolarında görmek istediğini söyledi.

TFF 1. Lig’de 4. sırada bulunan Adana Demirspor son haftalarda bir çıkış yakaladı ve Süper Lig yolunda adım adım ilerliyor. Kulüp başkanı Sancak ”Sezon sonu Süper Lige çıktığımızda Arda ve Adebayor Adana Demirspor’a imza atabilir.” dedi.