Adana Demirspor kazanmaya

Adana Demirspor Kazanmaya Devam Etmek İstiyor

Posted by

TFF 1. Lig’de iknci yarıya Balıkesirspor’u deplasmanda 6 – 1 ile mağlup ederek başlayan Adana Demirspor’da moraller yerinde. Alınan bu galibiyet ile özgüveni yerine gelen Adana Demirspor kazanmaya devam etmek istiyor. Boluspor karşılaşması ile ilgili Teknik Direktör Uğur Tütüneker ”Son 3 maçımızı kazandık, kendi oyun anlayışımızı sahaya yansıtarak Boluspor karşısında da kazanmak istiyoruz.” dedi.

Tütüneker: ”Taraftardan Destek İstiyoruz”

Adana Demirspor Teknik direktörü Uğur Tütüneker ayrıca ”Güzel bir takımımız var, yeni transferler ile kadromuzu güçlendirdik. Nokta transferler gerçekleştirdik. Camia olarak inşallah o sene bu sene demeye odaklandık. Taraftarımızdan da bizi desteklemesini bekliyoruz.” diyerek destek istedi. Önlerinde 16 maç olduğunu ve her maça ayrı ayrı odaklandıklarını ifade eden hoca Süper Lig hedefini de ortaya koymuş oldu.

Okan Alkan Adana Demirspor’da

Ara transfer dönemini iyi değerlendirerek kadrosunu güçlendirmek isteyen Adana Demirspor’da transfer çalışmaları devam ediyor. Son olarak sağ bek pozisyonunda görev yapan Okan Alkan ile anlaşmaya varıldı. 27 yaşındaki oyuncu son olarak Ekol Hastanesi Balıkesirspor forması giymişti. Alkan ”Adana Demirspor kazanmaya alıştı. İnşallah bu sene o sene olur.” dedi.