Demirspor Eskişehirspor 11'leri

Adana Demirspor Eskişehirspor 11’leri Belli Oldu

Posted by

TFF 1. Lig’in kapanış karşılaşmasında Adana Demirspor Eskişehirspor’a konuk olacak. Zirve mücadelesini sürdüren Adana Demirspor ile kümede kalma mücadelesi veren Eskişehirspor kozlarını paylaşacak. İki ekip için de önem ifade eden karşılaşma 19.00’da Eskişehir Atatürk Stadı’nda başlayacak. Karşılaşmanın başlamasına az bir süre kala Adana Demirspor Eskişehirspor 11’leri açıklandı. Mücadele öncesinde Adana Demirspor 42 puanla 7. sırada bulunurken Eskişehirspor 17 puanla son sırada yer alıyor.

Eskişehirspor 11’i

Ev sahibi Eskişehirspor mücadeleye kalede Ekrem Kılıçarslan defans hattında Mevlüt Çelik,Erdal Akdari, Bedirhan Altunbaş, Cemali Sertel orta alanda Furkan Balaban, Kıvanç Karakaş, Hasan Ulaş ve ileri üçlüde Mehmet Feyzi Yıldırım, Mete Demir, İbrahim Halil Öner 11’i ile başlayacak.

Adana Demirspor 11’i

Konuk ekip Adana Demirspor karşılaşmaya kalede Muhammet Şengezer savunmada Tarık Çamdal, Adil Demirbağ, Mehmet Uslu, Tayyip Talha orta alanda Aosman, Traore, Erkan Zengin, Hasan Kılıç, Volkan Şen ve fovette Mehmet Akyüz 11’i ile başlayacak. Adana Demirspor’da yedek kulübesinde Kosecki, Tevfik, Pa Dibba, Sinan Kurt, Rassoul, Berk Yıldız ve Kurtuluş Yurt forma şansı bekleyecek. Adana Demirspor Eskişehirspor 11’leri ısınmak için sahada yerlerini almaya başladı.