Adana Demirspor

Adana Demirspor Erzurumspor Hedefine Kilitlendi

Posted by

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Adana Demirspor 1 Temmuz Çarşamba günü saat 20.00’de Erzurum Kazım Karabekir Stadı’nda karşılaşacak. Bu maç ile ilgili hazırlıklarını tamamlayan Adana ekibinin teknik direktörü Cüneyt Dumlupınar maç hakkında değerlendirmelerde bulundu. Dumlupınar bu maça sadece bir takım olarak değil tüm Adana şehri olarak çıkacaklarını ifade etti.

Adana Demirspor Erzurumspor Maç Öncesi

Adana Demirspor Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar deplasmanda çıkacakları Erzurumspor maçı öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Dumlupınar yaptığı açıklamada  pandemi sonrasında 6 haftadan oluşan bir sezon oynadıklarını ve her maçın çok önemli olduğunu söyledi. Her maçı tek tek değerlendirdiklerini belirten teknik adam Osmanlıspor ve Giresunspor ile çıktıkları maçlardan galibiyetle ayrıldıklarını ifade etti.

Dumlupınar pandemi sürecinde kamp yapan tek takım olduklarını belirterek önlerinde Erzurumspor maçının bulunduğunu ve buna maça çıkıp ellerinden geleni yaparak döneceklerini söyledi. 25 kişiden oluşan büyük bir kadroya sahip olduklarını ve herkesin takıma katkıda bulunmaya çalıştığını ifade eden Dumlupınar iyi bir takım ve iyi bir ekip olduklarını belirtti.

Güncel Yazılar